Všeobecné podmienky

Používanie www.letak.sk sa riadi týmito všeobecnými podmienkami na používanie:

Stránka www.letak.sk je zdrojom voľne dostupných letákov a reklamných propagačných materiálov predajcov. Zaradenie letákov na www.letak.sk je bezplatné, cieľom používania je šetriť lesy a prírodu, tak aby elektronická verzia letákov plne nahradila papierovú formu.

Všetky informácie na webových stránkach pochádzajú z oficiálnych web stránok stránok obchodníkov a môžu sa kedykoľvek zmeniť. Nakoľko web www.letak.sk nie je vlastníkom týchto reklamných obsahov (letákov, katalógov, prospektov, brožúr, a pod.) neručí za kvalitu, úplnosť, presnosť, spoľahlivosť či správnosť obsahových informácií. Všetky letáky, katalógy, prospekty, brožúry a pod. sú oficiálnymi materiálmi obchodníkov a na strane www.letak.sk nedochádza k žiadnej obsahovej úprave daných materiálov.

Cieľom stránky www.letak.sk je pomôcť spotrebiteľom doručiť leták a informácie v ňom obsiahnuté v elektronickéj podobe, tak aby sme vytvorili alternatívu k papierovému letáku. Jediným zámerom je šetrenie prírodných zdrojov. www.letak.sk nie je predajcom ani sprostredkovateľom produktov alebo služieb, ktoré sa nachádzajú v letákoch a obchodných prospektoch. 

Ďakujeme, že používate www.letak.sk a šetríte tak papier a naše lesy. Ďakujeme!

 

Letak.sk

Chcete mať informácie
o najnovších zľavách medzi prvými?

Prihláste sa na odber novinek

© 2020-2024 Letak.sk. Všetky práva vyhradené. | Všeobecné podmienky | Kontakt | Novinky | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga